تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار بتادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
Cyberpunk 2077 دانلود بازی

یادداشتهای مفید من

آرشيو مطالب
آخرين مطالب ارسالي
محبوب ترین مطالب
دسته بندی : <-EntryCategory->

یکی از مهارت هایی که یادگیری آن برای هر مدیری ضروری و الزامی است، مهارت مذاکره و متقاعدسازی دیگران است. این مهارت که اصول و فنون آن در دوره فنون مذاکره تدریس می شود و البته تجربه مدیر هم نقش پررنگی در آن ایفا می کند، تاثیر شگرفی در پیشبرد سازمان به سمت اهدافش دارد. در اینجا به چند سرفصل از دوره فنون مذاکره اشاره می کنیم

 • آموزش اصول و فنون مذاکره که به یک مدیر کمک می کند تا مذاکره برد بردی را رقم بزند
 • آموزش زبان بدن در مذاکره که به یک مدیر کمک می کند از رفتارهای غیر کلامی طرف مقابل به نیات درونی او پی ببرد
 • اشنایی با سبک های مذاکره که می تواند سبک نرم، سخت یا اصولی باشد.
 • آشنایی با انواع استراتژی های مذاکره که می تواند استراتژی رقابتی، تسلیم، سازشی و... باشد
 • آشنایی با مدیریت احساسات و داشتن هوش هیجانی در جلسات مذاکره رسمی
 • آشنایی با دلایلی که بهتر است از حضور در یک جلسه مذاکره اجتناب کرد

 


برچسب ها:
1 2 3 4 5
15:28 | 1401/9/20
دسته بندی : <-EntryCategory->

مدیریت فروش یک سمت مهم در سازمان محسوب می شود که وظایف و ویژگی های مهمی در سازمان دارد. داشتن یک مدیر خوب برای تیم فروش باعث بازدهی بهتر فروشندگان و افزایش میزان فروش می شود. یک مدیر فروش خوب باید نکاتی را رعایت کند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. این نکات در کنار صدها نکته دیگر در دوره آنلاین مدیریت فروش تدریس می شود.

 • برنامه ریزی داشته باشید

راز موفقیت در هر کاری ازجمله مدیریت فروش داشتنِ برنامه ریزی و هدف گذاری برای وظایف محوله است. این وظایف از استخدام نیروهای فروش گرفته تا رهبری تیم فروش را شامل می شود و برای تک تک این مسئولیت ها نیاز است که مدیریت فروش برنامه ریزی داشته باشد.


 • برای سازمان فروش و نیروهای فروش kpi تعریف کنید


یک مدیر فروش خوب باید برای فروشندگان و نمایندگان فروش شاخص کلیدی عملکرد یا kpi تعریف کند تا براساس آن بتواند اهداف و وضعیت فروش سازمان را تحلیل و بررسی کند. این kpiها می تواند هفتگی، ماهانه یا حتی سالانه باشند.

 • یک کوچ خوب برای نیروهای فروش باشد


یک کوچ فروش با توجه به نقاط قوت و پتانسیل های فروشندگان به آن ها کمک می کند تا در شغل خود موفق شوند و با آگاهی در مسیر فروشندگی گام بردارند

 • فضای تعاملی در سازمان فروش ایجاد می کند


یک مدیر فروش خوب باید بتواند فضایی مشارکتی و دوستانه در سازمان فروش ایجاد کند؛ فضایی که در آن یادگیری موج می زند و همه برای ساختن سازمانی ایدئال و افزایش فروش تصاعدی تلاش می کنند.

 

 • بهترین تیم فروش را تشکیل می دهد

یک مدیر فروش خوب باید بتواند از بین سیل زیاد متقاضیان برای اشتغال در سازمان فروش بهترین ها را انتخاب کند. نیروهایی که قابل اعتماد و مسئولیت پذیر و حرفه ای در شغل فروشندگی  هستند.


برچسب ها:
1 2 3 4 5
16:36 | 1401/9/3
دسته بندی : <-EntryCategory->

اگر شما مدیری هستید که علاقه مند به کسب مهارت های موردنیاز مدیران هستید و می خواهید دانش مدیریت را حرفه ای یاد بگیرید، می توانید در دوره های آموزش مدیریتی مانند دوره ام بی ای شرکت کنیدMba کوتاه شده عبارت Master of Business Administration بوده و به معنی مدیریت حرفه ای کسب و کار است. دانشجویانی که در دانشگاه به کسب مهارت های موردنیاز مدیران می پردازند، معمولا مخاطب دوره های mba نمی باشند؛ زیرا معمولا آموزش های مهارت محور این دوره ها برای مدیران کسب و کارها مناسب بوده تا بتوانند همگام با بازار و صنعت خود پیش روی  کرده و در رقابت با رقبا پیروز میدان شوند. سرفصل های دوره جامع mba استاندارد بوده و در همه جای دنیا به یک صورت است. تنها در صورتی که یک مدیر بخواهد در یک گرایش و زمینه خاص قوی تر حاضر شود، بهتر است براساس نیاز خود گرایش مدنظر را انتخاب کند.


برچسب ها:
1 2 3 4 5
16:12 | 1401/9/1
دسته بندی : <-EntryCategory->

هر کارآفرین یا مدیر کسب و کاری که سازمانش مدیر مالی ندارد، ناگزیر است با مفاهیم مالی و حسابداری آشنایی داشته باشد تا بتواند صورت های مالی سازمان را تحلیل و بررسی کند. در اولین گام ثبت و دسته بندی داده های مالی باید صورت بگیرد تا بتوان در مرحله بعد این تحلیل ها را در قالب گزارشات مکتوب بایگانی کرد. اما بسیار مهم است که یک مدیر قبل از تمام این ها با مفاهیم مالی آشنایی داشته باشد. بهترین راه برای به دست آوردن این آگاهی شرکت در دوره آشنایی با مفاهیم مالی است که به مدیران سازمان هایی که مدیر مالی ندارند توصیه می شود در این دوره ها شرکت کرده تا این وظیفه را خود به عهده بگیرند. آشنایی با این مفاهیم مزایای زیادی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       از ورشکستگی کسب و کار جلوگیری می کند؛

·       از ایجاد تنش در بین بخش های مختلف سازمان جلوگیری می کند

·       به سودآوری و رشد کسب و کار کمک می کند

·       به دست آوردن نگاهی کلی و جامع به وضعیت و مسائل مالی سازمان

·       نظارت بهتر مدیر به واحد مالی و حسابداری شرکت

·       بررسی دقیق تر و درست تر میزان فروش و سودآوری سازمان

·       کم شدن هزینه های مازاد و اضافی در سازمان و جایگزینی روش های دیگر

 

 


برچسب ها:
1 2 3 4 5
14:54 | 1401/8/23
دسته بندی : <-EntryCategory->

بیایید در ابتدا بدانیم مدیریت استراتژیک یعنی چه؟ مدیریت راهبردی یا استراتژیک یک سبکی از مدیریت است که در آن اهداف بلند مدت سازمان تعیین شده و برای تحقق این اهداف برنامه ریزی می شود. این اهداف براساس رصد محیط خارجی و بررسی وضعیت داخلی سازمان تعیین می شوند. مدیریت استراتژیک یک مبحث تخصصی در مدیریت است که معمولا دردوره مدیریت استراتژیک آموزش داده می شود. مدیریت راهبردی کاربردهای زیادی برای سازمانها دارد؛ ازجمله اینکه:

 1. شما را در مسیر رسیدن به اهدافتان یاری می کند
 2. باعث منظم شدن سازمان می شود
 3. از هدررفت هزینه های سازمانی جلوگیری می کند
 4. در تصمیم گیری های درست مدیران سازمان را کمک می کند
 5. در برابر تغییرات ناگهانی محیطی سازمان غافلگیر نمی شود و شکست نمی خورد


برچسب ها:
1 2 3 4 5
17:24 | 1401/7/28
دسته بندی : <-EntryCategory->

امروزه همه مردم بیش‌ازپیش به ارزش زمان پی برده‌اند و صرفه‌جویی در زمان را در اولویت قرار می‌دهند. مدیران و کارآفرینان هم از این قضیه مستثنا نیستند.

شرکت در دوره های mba آنلاین (دوره های آنلاین مدیریت کسب و کار) به مدیران پرمشغله کمک می‌کند تا بدون نیاز به صرف هزینه زمانیِ رفت‌وآمد به کلاس‌های حضوری بتوانند در کلاس های ام بی ای آنلاین (کلاسهای مدیریت کسب و کار) شرکت کرده و مباحث مدیریت کسب و کار را به‌صورت مجازی و آنلاین و از راه دور آموزش ببینند.

https://modirban.com/mba-course/


برچسب ها:
1 2 3 4 5
17:13 | 1401/7/18
دسته بندی : <-EntryCategory->

امروزه ارزش زمان بر هیچ کس و به خصوص مدیران پوشیده نیست. به خصوص وقتی که فعالیت های او بسیار زیاد بوده و پرمشغله باشد. از آنجایی که مدیران موفق آموزش و یادگیری مهارت های مدیریتی را جزو بخش جدانشدنی زندگی شان قرار می دهند، حضور در کلاس حضوری و زمان رفت و آمد را هم به این موضوع اضافه کنید. خوشبختانه برای این مساله راهکار بسیار خوبی وجود دارد. شرکت در دوره های مدیریت آنلاین مثال دوره mba آنلاین دغدغه ذهنی حضور به موقع در کلاس را کاهش می دهد. کم بودن هزینه دوره آنلاین mba را هم به این مزایا اضافه کنید. خوشبختانه استفاده از ابزار آموزش آنلاین پذیرش نیز این موضوع را برای هر فردی آسان تر می کند.


برچسب ها:
1 2 3 4 5
17:03 | 1401/7/18
دسته بندی : <-EntryCategory->

سرفصل های دوره mba در موسسات آزاد بسیار تابع موسسه ای است که آن را برگزار می کند. تنها در صورتی که بخواهید رشته دانشگاهی آن را فرا بگیرید، سرفصل های واحدی برای آن پیدا خواهید کرد. بنا بر این توضیحات مدت دوره نیز متفاوت می شود. شرکت در دوره آنلاین mba این مزیت را برای شما دارد که تنها برای زمان حضور در کلاس تابع موسسه باشید و برای مطالعه مباحث کتبی بتوانید خودتان به راحتی برنامه ریزی کنید؛ بنابراین سرعت یادگری در دوره mba آنلاین کاملا شناور خواهد بود. اما اگر می خواهید حرفه ای مباحث را یاد گرفته و در کسب و کار خودتان به کار ببرید، حتما برای یادگیری عمیق تر مباحث وقت تمرین و ممارست در نظر بگیرید؛ حتی اگر مدیر بسیار پرمشغله ای باشید. این را در پایان اضافه می کنیم که مدت دوره مدریت mba معمولا در موسسات مختلف یک ساله است.


برچسب ها:
1 2 3 4 5
17:01 | 1401/7/18
کد های کاربر
آمار وبلاگ
» بازدید امروز : 3248
» افراد آنلاین : 1
» بازدید دیروز : 0
» بازدید ماه : 3247
» بازدید سال : 3247
» کل بازدیدها : 3247
» مجموع اعضا :
» تعداد مطالب : 25
» تعداد نظرات :